Wij zijn op zoek naar een bedrijf dat ons kan helpen bij het vervoeren en plaatsen van onze stacaravan, waarin wij tijdelijk gaan wonen bij de boerderij van mijn ouders totdat ons nieuwbouwhuis af is.
Voor zover wij begrepen hebben van de (particuliere) verkoper is het een stacaravan ‘Donkervoort’ en weegt deze 12.000 kg, is 14,85m lang bij 3,5m breed en 3,5m hoog. Hij heeft 6 wielen.
Daarnaast moeten de betonplaten waarop de stacaravan staat ook mee worden verhuisd, het gaat om 10 platen van 20cm bij 120cm (270kg p.s.). Verder moet er een houten flonder van 220cm x 490cm vervoerd worden (en 15 sandwich panelen van elk 330cm x 100cm, die in de stacaravan zelf kunnen liggen).
De stacaravan komt in december beschikbaar voor ons. Hij moet dan verplaatst worden van Sappemeer (9611 AX) naar Franeker (8802 PL). Wie kan ons helpen en een offerte kunnen toesturen voor dit vervoer?
Alvast hartelijk bedankt!
Mvg,
Martina van der Meulen
06-21173599